Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Türkiye Turizm Zirvesi Antalya’da Gerçekleşiyor

Fuarın bu yulki teması; “Daha İyi Bir Dünya İçin Turizm”
Dinle
Türkiye Turizm Zirvesi Antalya’da Gerçekleşiyor
Türkiye Turizm Zirvesi, T.C. Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde düzenlenen 4. Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarı (HESTOUREX) kapsamında, “Daha iyi bir dünya için turizm” temasıyla, Turizm Akademisyenleri Derneği (TUADER) ve Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) iş birliğinde kamu kurum ve kuruluşları, turizm meslek örgütleri, sivil toplum kuruluşları, turizm işletmeleri ve üniversitelerin katılımıyla 7-9 Ekim 2021 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek.

Türkiye Turizm Zirvesi, kamu kurumları, sektör ve akademiden kilit aktörler ile uzmanların bir araya gelmelerini ve güçlü iş birliklerini sağlayarak, turizm sektöründe ortak akıl ile politika ve stratejileri geliştirmek üzere planlanmıştır. Türkiye Turizm Zirvesi’nde, turizm sektöründeki yenilikler, engeller ve güncel gelişmeler doğrultusunda fikir alışverişi sağlanacak ve farklı bakış açıları ile değerlendirmeler gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek Türkiye Turizm Zirvesiyle ilgili detaylı bilgileri takip edebilirsiniz.

Web Sitemiz: https://turizmzirvesi.org

Instagram hesabımız: https://www.instagram.com/?hl=tr

Facebook hesabımız: https://www.facebook.com/turkiyeturizmzirvesi

#türkiyeturizmzirvesi #hestourex #tuader #poyd #dahaiyibirdünyaiçinturizm #antalya #yenidenturizm  #Turizm Akademisyenleri Derneği #Türkiye Turizm Zirvesi @turkiyeturizmzirvesi @turizmakademisyenleridernegi

HABER Yorumları