Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Çocukların Yüzlerini Güldürüyorlar

Dinle
Çocukların Yüzlerini Güldürüyorlar
Bayramı vesilesiyle Ak Parti Antalya Kadın Kolları 19 İlçe Teşkilatlarıyla küçük yürekleri sevindirmek için ailelerle birlikte olmaya ve çocukların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Çocukların Yüzlerini Güldürüyorlar
BAYRAM SEVİNCİ

Antalya İl Kadın Kolları, “Bayram sevincini yaşamak her çocuğun hakkı” diyerek, her bayramda olduğu gibi Kurban Bayramı öncesinde de çocukların yüzlerini güldürmek için ailelerle buluşuyor, maddi manevi çözüm arayışlarını beraber buluyorlar. İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz’ın bizzat katılımı ve Sosyal İşler Birim Başkanlığı ile beraber hareket eden Ak Kadınlar, “Vatandaşın her ihtiyacında yanında olmak gayretiyle hem telefonlarımız, hem de il ve ilçe teşkilatlarımızın kapıları daima açık” dediler.

Halkın içinden halkla beraber, tevazu, samimiyet ve gayretle hareket ettiklerini dile getiren Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz da, “Biz çok güçlü, büyük bir aileyiz. Bir çocuğun masum sevincine ortak olmanın mutluluğuyla asıl bayramı bizler yaşıyoruz. Antalya’nın Ak Kadınları olarak bizlere yanlarında olma fırsatı veren, sıcacık gülüşleriyle kalbimizi dolduran minik yürekleri sevgiyle kucaklıyorum”dedi.

HABER Yorumları