Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Duranlar Gurme yeni şubesi ile Kepez’de hizmete açıldı.

- ​​​​​​​Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ATSO Başkanı Davut Çetin, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve birçok değerli davetlinin katılımıyla açılışını yapan Duranlar Gurme, eşsiz lezzetleri ve mağaza konsepti ile misafirlerinden tam not aldı.
Dinle
Duranlar Gurme yeni şubesi ile Kepez’de hizmete açıldı.
Duranlar Süt bünyesinde yer alan Duranlar Gurme, Kepez Devlet Hastanesi kavşağındaki 2.şubesinin açılışını yaptı. Çeşitli eğlencelerle başlayan açılış, Kepez belediye başkanı Hakan Tütüncü ve Atso başkanı Davut Çetin’in kurdele kesimi ve mağaza gezisi ile devam etti. Markanın, davet boyunca sunulan kendine ait geleneksel lezzetleri ise, misafirler tarafından oldukça beğenildi.

Duranlar Gurme yeni şubesi ile Kepez’de hizmete açıldı.
 

Açılış konuşması yapan firma sahipleri veteriner hekim Süleyman Duran ve Mehmet Duran ise kurdele kesiminde şunları söyledi. “Yöresel ürün ve lezzetlerimizle siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyuyoruz. Peynir çeşitlerinden, et çeşitlerine, meyveden sebzeye, bakliyattan unlu mamullere kadar en taze ve en enfes ürünlerimizle sizleri yeni mağazamıza bekliyoruz."

 

Kepez’e yeni bir ses getirecek olan Duranlar Gurme, 95 metrekarelik alanı ve şarküteriden manava, kasaptan kuruyemişe kadar tüm bölümlerindeki üstün hijyen hassasiyeti ile müşterilerine taze ve eşsiz lezzetler sunmayı amaçlıyor.

HABER Yorumları