Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Doğadan esinlenen yeni logo ve kimliğimiz

Dinle
Doğadan esinlenen yeni logo ve kimliğimiz
Koppert olarak doğadan ilham alan yeni kimliğimizi bugün duyurmaktayız. Kurulduğu günden bu yana son derece büyüyüp gelişen öncü biyolojik mücadele şirketi olarak logomuzu ve görsel kimliğimizi yaklaşık 30 yıl sonra değiştirdik. Yeni markamız, Koppert'in tutkusunu ve şirketin doğayla olan bağlantısını yansıtıyor.

Doğadan esinlenen yeni logo ve kimliğimiz
 'Doğa ile ortak çalışarak insanların ve gezegenin sağlığına katkıda bulunma misyonumuz, bizi bugün olduğumuz yere getirdi. Güçlü temel değerlere sahip, biyolojik mücadeleye adanmış bir kuruluş olarak yeni markamız bu misyonu ve değerleri yansıtıyor. Dünya çapında 100 ülkede ürünlerimiz kullanılırken otuz ülkede de ofislerimiz bulunmaktadır. Yıllar içinde, küçük öncü bir kuruluştan küresel bir pazar liderine dönüşen Koppert için markasını da vizyonuna uygun şekilde dönüştürmesinin zamanı gelmişti.

CEO’muz Ali Eroğlu’na göre: "Dünyamızı daha sürdürülebilir kılmak için hem güvenli hem de sağlıklı büyüme yollarına ihtiyacımız var. Hedefimiz %100 sürdürülebilir tarım. Bu hedef için çiftçiler ve tüm paydaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Yeni markamız, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de güçlü bir imaj sağlayacak ve Koppert’ in sektör için biyolojik mücadele ürünleri sunmaya yönelik benzersiz bağlılığını yansıtmaya devam edecektir. ''Misyonumuzu gerçekleştirmek için paydaşlarla işbirliği yapmayı ve birlikte üretmeyi amaçlıyoruz. Sağlıklı gıdaları en sürdürülebilir şekilde üretmek için bilgi birikimimiz, uzmanlığımız ve ürünlerimizle çözümün bir parçası olabileceğimize inanıyoruz " diye ekliyor Ali Eroğlu.

 Yeni markanın Koppert'in doğa ile bağlantısını göstermesi çok önemliydi. Genel müdürümüz Mehmet Bulut 'Doğa, tüm ilhamımızı aldığımız, çözümlerimizin kaynağını bulduğu yerdir. Yeni kimliğimizdeki çizgiler de bunu çok daha iyi yansıtıyor” dedi. Koppert’ in 'K'sı bizim geleceğe dönük, vizyoner bakış açımızı temsil ediyor. Ek olarak, simetri, bitki korumanın yerüstü ve yer altında eşit önemini sembolize eder. Yeni Koppert markasının doğal şekilleri ve renkleri, doğa ile bağlantıyı ve doğada bulunabilecek sınırsız çözümleri ifade ediyor.

 Koppert hakkında

Hem güvenli hem de sağlıklı büyümenin yollarını bulmak için doğayla ortak çalışıyoruz. Üreticilere bitkilerini yetiştirirken ihtiyaç duyacakları doğal bir entegre mücadele sistemi sunuyoruz. Bunu, zararlı istilalarıyla mücadele için onların doğal düşmanlarını, doğal polinasyon için bombus arılarını, toprak altı ve üstündeki mahsulleri desteklemek ve güçlendirmek için ise biyolojik bitki besleme ürünleri kullanarak başarmaktayız. Globalde 50 Türkiye’de ise 20 yılı aşkın süredir tarımsal inovasyona öncülük ettik. Tüm dünyada üreticiler ve çiftçiler, ürünlerindeki doğal dengeyi yeniden sağlamak için ürünlerimiz ve bilgimizden faydalanmaktadır. Bizi farklı kılan bütünsel yaklaşımımızdır. Tüm çözümlerimiz tek bir hedefi desteklemektedir: %100 sürdürülebilir tarım.

HABER Yorumları