Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

MHP’li Abdurrahman Başkan: “Ülkü Ocakları Gözbebeğimiz

Dinle
MHP’li Abdurrahman Başkan: “Ülkü Ocakları Gözbebeğimiz
Ülkü Ocakları kongresinde bir konuşma yapan MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ülkücülere övgüler yağdırdı.  Baikan  “Mensubu olmaktan büyük onur duyduğum Milliyetçi Ülkücü Hareketin göz bebeği Ülkü Ocaklarına değinmek istiyorum'' diyerek şöyle devam etti:

ÜLKÜCÜLER VATAN SINAVINI HER ZAMAN EN ÇETİN ŞEKİLDE VERDİ

Ülkücüler, milletinin kendilerine ihtiyaç duydukları anlarda ortaya çıkarak millet ve vatan sevgisinin sınavını her zaman en çetin şekilde vermiştir. Unutulmamalı ki Ülkü Ocakları maziden atiye bir sevdadır. Ülkü Ocaklarından terörist çıkmaz. Ülkü Ocaklarından Aziz Sancarlar çıkar, Arif Nihat Asyalar çıkar.

Ülkü Ocakları, ‘Odak 2023’ başta olmak üzere “Bilgi Ocakta” gibi yapay zekâ teknolojileriyle Türk gençliğinin geleceğine hizmet etmenin gurunu bizlere yaşattığını söyleyerek emeği geçen ülküdaşlarımla iftihar ettiğimi söylemek istiyorum. 

KILIÇKIRAN VE BALIKÇI’YA RAHMET VE DUA

Konuşmama son verirken; bundan tam 54 yıl önce soğuk bir kış günü, henüz 22 yaşında gencecik bir fidanken, Ankara’da kaldığı yurdun kantininde, silahla vurularak şehit edilen, ilk şehidimiz Osmaniyeli Ruhi Kılıçkıran ağabeyimizi ve ondan 10 yıl sonra 2 Ocak 1978’de Antalya İl Başkanlığımızdan çıkarken şehit edilen ülküdaşımız Mustafa Balıkçı’yı rahmet ve dua ile anıyorum. Ruhları şad mekânları cennet olsun diyor.”

HABER Yorumları