Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Ekmek teknesi alev alev yanan sürücü, gözyaşlarına boğuldu   

  - Nar yüklü tır, şoförün kontağa basmasıyla kupa bölümünden yanmaya başladı     - Aracın kupa kısmı kullanılamaz hale gelirken yaşlı sürücü, ekmek teknesinin yanışını gözyaşlarıyla izledi   
Dinle
Ekmek teknesi alev alev yanan sürücü, gözyaşlarına boğuldu   
Antalya’da nar yüklü tırın kupa kısmı tamamen yandı. Sürücü  aracının yanışını gözyaşları içinde izledi.   

Ekmek teknesi alev alev yanan sürücü, gözyaşlarına boğuldu   
Edinilen bilgiye göre yangın saat 12.30 sırasında Kepez ilçesi Altınova Orta Mahalle 10. Sokak üzerindeki bir tırda meydana geldi. Mustafa Aydın, Rusya’ya nar götürmek üzere 55 ADK 730 plakalı tırı ile soğuk hava deposu önüne yanaştı. İşçiler, 55 ADH 807 plakalı dorsenin yarısına kadar nar kasalarını yükledi.

Bir süre sonra Mustafa Aydın, aracı çalıştırmak için direksiyon başına geçti. Aydın’ın marşa basmasıyla birlikte tırın kupa kısmından alevler yükselmeye başladı. Alevler kısa sürede tüm kupayı sardı. Çevredekiler yangını hemen 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. tırın kupa kısmı tamamen yanarken dorsenin bir bölümü de zarar gördü. İtfaiyenin müdahalesiyle dorsenin ve içindeki nar kasalarının yanması engellendi. Büyük korku yaşayan Mustafa Aydın ise ekmek teknesinin yanışını gözyaşları içinde izledi. Yangınla ilgili inceleme başlatıldı. 

Tırın yandığı anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.   Gazi Taş - Ahmet Serdar Eser  

                                         

HABER Yorumları