Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

Başaran’dan Akşener’i ekrana getirmeyen TRT’ye tepki

- İYİ Parti İl Başkanı Başaran, milletin parasıyla yayın yapan (TRT)nin A Milli Kadın Voleybol Takımımızın üçüncülük maçında coşkulu bir şekilde kızlarımızın lehine tezahüratlar yapan Meral Akşener'i ekranlara getirmemesini çok sert bir şekilde eleştirdi.
Dinle
Başaran’dan Akşener’i ekrana getirmeyen TRT’ye tepki
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tribünde seyircilerle birlikte yaptığı tezahürat büyük ilgi ve beğeni görürken TRT’nin bunu görmezden gelmesinin çok büyük bir ayıp olduğunu kaydeden Mehmet Başaran, “TRT bu son yaşanan olayla artık tamamen ipin ucunu kaçırdı. Tamam, siyasi konularda AKP İktidarının kanalı olduğunuzu tüm Türkiye biliyor. Ama en azından sporu siyasete alet etmeseydiniz” dedi

Başaran’dan Akşener’i ekrana getirmeyen TRT’ye tepki
 

TRT KİMSENİN BABASININ MALI DEĞİL

TRT’nin kimsenin babasının malı olmadığının altını çizen Başaran, “Bu ülkede yaşayan herkesin verdiği vergilerle ayakta kalan bir kurumun en azından Sayın Meral Akşener’in tribündeki sevincini ve heyecanını birkaç saniye bile olsa göstermesini beklerdik. Ancak TRT her konuda olduğu gibi bu konuda da taraflı olduğunu cümle aleme ilan etti. Bu düzen değiştiğinde TRT’de bundan payını alacak” diye konuştu.

 

 

HABER Yorumları