Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazn!

close

“Antalya Akşener'i bağrına bastı”

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Antalya ziyaretinin son derece başarılı geçtiğini, Antalyalıların onu adeta bağrına bastığını söyledi.
Dinle
“Antalya Akşener'i bağrına bastı”
Hafta içinde Antalya'ya gelen İYİ Parti lideri Meral Akşener, adeta Antalya'yı salladı. İlk olarak hıncahınç kalabalığın doldurduğu Şarampol Caddesi Kapalı Yol'da halka hitap eden Meral Akşener, İYİ Parti iktidarının çok yakın olduğu müjdesini verdi. Antalyalıların ilgi ve alakasından son derece memnun kalan İYİ Parti lideri, konuşması sırasında vatandaşlara mikrofon uzatarak dertlerini dinledi ve göreve geldiklerinde ekibiyle birlikte tüm sıkıntıları çözecekleri sözünü verdi. Konuşmasının ardından bölge esnafını ziyaret eden Akşener, gördüklerinden ve duyduklarından son derece etkilendi. Esnafın yaşadığı ekonomik krizin farkında oldukları kaydeden Akşener, ülkenin ‘Tek Adam’ sistemiyle yönetilemeyeceğini bir kez daha tekrarladı.

“Antalya Akşener'i bağrına bastı”
 

“Antalya Akşener'i bağrına bastı”
30 BİN ÜYE BARAJI GEÇİLDİ

“Antalya Akşener'i bağrına bastı”
Akşener'in ikinci durağı Kültür Mahallesi Kafeler Caddesi oldu. Burada da halka hitap Meral Akşener, esnafın, işçinin, memurun, emeklinin ve öğrencinin dertlerinin İYİ Parti iktidarında son bulacağını kaydetti. Akşener, burada da bölge esnafını gezerek dertlerini dinledi. Ardından son aylarda sıkı bir çalışmayla Antalya’da ki üye sayısını ikiye katlayan partisinin, 30 Bin 1 ve 30 Bin 2'nci üyesi olan üniversite öğrencilerinin rozetlerini taktı. İYİ Parti lideri, Antalya ziyaretinin son bölümünde ANSİAD iftarında iş insanları ile bir araya geldi. İktidara geldiklerinde yapacaklarını anlatan Akşener, ekonomi kurmaylarıyla birlikte iş insanlarının sorularını da yanıtladı. Meral Akşener, program sonrası Antalya'dan ayrıldı.

 

BAŞARAN: BARAJ PATLADI!

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Antalya ziyaretinin son derece başarılı geçtiğini, Antalyalıların onu adeta bağrına bastığını söyledi. Akşener'in Antalya'dan mutlu ayrıldığının altını çizen Başaran, "Genel Başkanımızın Antalya ziyareti de çok net bir şekilde gösterdi ki, artık baraj patladı! İYİ Parti sel oldu geliyor. Vatandaşlarımız, liderimiz Meral Akşener'e son derece güveniyor ve ülkenin yaşadığı krizden kurtarmasını istiyor. Antalya ziyaretinde de her gittiği yerde aynı tepki ile karşılaştı. Önünü kesen insanlar, ülkenin daha da kötüye gitmeden bir an önce seçimlerin yapılmasını ve AKP’nin iktidarından gönderilmesini istiyor. Kimse merak etmesin, ilk seçimde ‘Tek Adam’ sistemini değiştirerek ülkemize huzuru ve refahı getireceğiz” diye konuştu.